Mobil Oyun Dünyası

Ücretsiz Apk indir

APK indir kategorimiz içerisinde yer alan tüm APK uzantılı dosyalar sunucu güvenliği açısından öncelikli olarak taramalardan geçirilmektedir. Taramaların en nihai sebebi sunucu güvenliği olsa da APK içerisine gizlice yerleştirilmiş olan zararlı yazılımların tespit ve imha edilebilmesi amaçlanmaktadır. MobilOyna.Net web sitemiz ve APK indir kategorisi içerisinde yer alan tüm mobil uygulamaların sorumluluğu son kullanıcıdadır. Son kullanıcıda olmasının en temel sebebi ise MobilOyna.Net web sitesi her ne kadar tüm dosyaları tek tek tarıyor olsa da gözden kaçırılmış olan bazı zararlı dosyaların olabilme ihtimalidir. Web sitemizde barındırdığımız tüm dosyalarımızın tüm güvenliğini sağlıyor olsak da ne yazık ki her dosyaya yetişebilme ihtimalimiz yok. Bu sebeple son kullanıcı her zaman akıllı cep telefonu için indirdiği APK uzantılı tüm uygulamaları son kez kendi cihazlarında virüs taraması gerçekleştirmek zorundadır. Aksi halde MobilOyna.Net web sitesi bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

APK Nedir?

APK indir kategorimiz içerisinde yer alan APK uzantılı tüm dosyalar sadece Android işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonları için hazırlanmış olan mobil uygulamalardır. Bu uygulamalar yüz binlerce yayıncı, yazılımcı ve şirket tarafından hazırlanmaktadır. Android işletim sistemi her ne kadar Google’a ait bir işletim sistemi olsa da mobil mağaza içerisinde yer alan ve diğer tüm APK uzantılı dosyalardan hem yayıncı hem de kullanıcı sorumludur. Google dahi gerekli taramaları yapmaktadır ama bilgi güvenliği, kişisel gizlilik gibi konularda yine son kullanıcıyı sorumlu tutmaktadır. Bu sebepten ötürü akıllı cep telefonlarınız için indirmiş olduğunuz tüm APK uzantılı dosyaları bilgisayarınızda ya da akıllı cep telefonunuzda virüs taraması gerçekleştirmek zorundasınız. Aksi halde MobilOyna.Net hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

APK İndirmek Güvenli mi?

APK indirmek oldukça güvenli bir işlemdir. Tıpkı Google Play Store içerisinden indirebileceğiniz kadar güvenlidir. Web sitemiz içerisinde barınan tüm dosyalar güvenlik amacı ile sürekli olarak taranmaktadır. Ancak yine de sorumluluk kullanıcıdadır.

Hangi Türde APK’lar İndirilebilir?

Web sitemizde görmekte olduğunuz her kategoriden APK uzantılı dosyalar indirilebilir. Web sitemizde olmasını talep ettiğiniz herhangi bir APK uzantılı dosya olması halinde hemen bizimle iletişime geçebilir ve gereği için mesaj gönderebilirsiniz.

Hangi APK’lar Ücretsiz İndirilebilir?

Görmekte olduğunuz tüm APK uzantılı dosyalar ücretsiz bir şekilde indirilebilir. MobilOyna.Net web sitemiz ve APK indir kategorimiz içerisinde görmekte olduğunuz herhangi bir dosya için siz değerli kullanıcılarımızdan ödeme almamaktayız. Bu konuda yayıncı saygısı çerçevesi içerisinde olduğumuz ve ödeme almak için herhangi bir çaba sarf etmediğimiz düşüncesindeyiz. Web sitemiz ve ilgili kategorilerimiz içerisinde görmekte olduğunuz tüm dosyalar siz değerli okurlarımız, oyuncularımız ve ziyaretçilerimiz için ücretsiz sunulmuştur.

APK Oyun ve Uygulama Nasıl İndirilir?

APK oyunlar ve diğer tüm uygulamalar ilgili kategorilerimiz içerisinde bulunmaktadır. Beğendiğiniz ya da aradığınız oyun ve uygulamanın görseline tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada sağ alt kısımda kalan indirme butonlarını kullanarak hızlı ve ücretsiz bir şekilde APK dosyalarını indirebilirsiniz. Unutmayın, web sitemiz içerisinde ve APK indir kategorimiz içerisinde yer alan tüm dosyaların indirildikten sonra virüs taraması yapılması gerekmektedir. İndirdiğiniz tüm dosyaların sorumluluğu tamamı ile size aittir. Bu konuda bilinçli davranmak ve titiz olmak esastır.

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
1 Kişi Beğendi
Mobiloyna.net web sitemiz içerisinde barınan mobil oyunları indirebileceğiniz kategorimiz için...
0 Kişi Beğendi
 Ücretsiz HTTPS/HTTP Proxy        Ücretsiz SOCKS4 Proxy 47.110.48.134:8060...
0 Kişi Beğendi
APK indir kategorimiz içerisinde yer alan tüm APK uzantılı dosyalar...
0 Kişi Beğendi
11-01-21 | Fast Proxy Server List google proxies, google proxy...